تعمیرکار پکیج یا آبگرمکن؟

تعمیرکار پکیج یا آبگرمکن

تعمیرکار پکیج یا آبگرمکن ؟

تعمیرکار پکیج و آبگرمکن های دیواری عموما ادعای تخصص در تعمیر هر دو دستگاه را دارند. اما بهتر است بدانید که در عمل طرز کار این دو دستگاه متفاوت است. و به طبع نحوه تعمیر پکیج و سرویس آبگرم کن های دیواری با یکدیگر متفاوت است! پکیج ها دارای دو کاربرد تابستانه و زمستانه هستند در حالیکه آبگرم کن ها فقط وظیفه گرم کردن آب را دارند. و به موضوع گرمایش خانه و گردش آب نقشی ندارند.

تعمیرکار پکیج یا آبگرمکن ؟

پکیج های خانگی در فصل گرم صرفا نقش آبگرم کن را داشته و برای تامین آبگرم مصرفی مورد استفاده قرار می گیرند. و در فصل سرد علاوه بر تامین آب مصرفی، تامین آبگرم مورد نیاز رادیاتورها و حوله خشک کن را نیز بر عهده دارند. به همین دلیل عملکرد متفاوتی نسبت به آبگرمکن داشته و تکنسین های پکیج نیاز به مهارتی بیشتر برای تعمیر پکیج دارند.

تعمیرکار پکیج یا آبگرمکن

تکنسین پکیج دیواری

پکیج و آبگرمکن در قطعات مصرفی تماما باهم متفاوت هستند .

عموما تعمیر کاران پکیج یا آبگرمکن قطعات ضروری دستگاه دیگر را همراه ندارند و همین امر باعث میشود کار تعمیر دستگاه به تعویق انجامد .

ما در واحد پکیج و گرمایش خانگی کیان سرویس، با توجه به نوع دستگاه شما اقدام به اعزام تکنسین مربوط می نماییم. لطفا در هنگام ثبت سفارش بصورت تلفنی، نوع دستگاه و برند آن را ذکر کنید.

تکنسین آبگرمکن

 

چرا سرویس و تعمیر پکیج و آبگرمکن خود را به کیان سرویس بسپاریم ؟

کیان سرویس با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در تعمیر ، سرویس و نگه داری تاسیسات گرمایشی و سرمایشی در حال خدمت رسانی به مشتریان خود است .

تمامی تکنسین ها و سرویسکاران ما مدرک فنی و حرفه ای در شاخه مربوط به تخصص خود را دارا می باشند و حداقل ۴ سال تجربه کاری خود را برای ما احراز کردند .

خدمات ما با ارائه فاکتور رسمی بوده و تمامی خدمات ما با ۳ الی ۱۲ ماه گارانتی کتبی بوده و در صورت هر گونه مشکل و یا نارضایتی مشتری تکنسین مجددا در محل حضور پیدا کرده و مشکلات و ابهامات را برطرف میکند.

اینستاگرام کیان سرویس را دنبال کنید 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *