سرویس کولر گازی در شرق تهران

سرویس کولر گازی

 

 

سرویس کولر گازی در شرق تهران . با توجه به این موضوع که اکثر منازل و ادارات به سیستم های تهویه مطبوع تجهیز شدند و کولر های آبی کم کم جای خود را به این سیستم دادند ، این نکته فراموش نشود که تعمیر و نگه داری کولر های گازی  نیاز به تعمیرکار و تکنسین حرفه ای دارد . تعمیرات و نگه داری کولر های گازی نیازمند تجربه و تخصص است و نداشتن دانش و تجربه کافی باعث خسارت جانی و مالی میشود ما اینجا در تیم کیان سرویس این نیاز شما را برطرف میکنیم .

سرویس و تعمیر کولرگازی در غرب تهران

سرویس و تعمیر کولرگازی در تمام مناطق تهران را به کیان سرویس بسپارید

کولر های گازی برای بهبود کیفت و عدم افت راندمان کاری نیاز به سرویس سالیانه دارد .

برای کولر هایی که در طول سال فقط در ۶ ماهه نخست برای خنک کردن محیط مورد استفاده قرار میگیرند سالی یکبار سرویس کامل نیاز دارند و کولر هایی که کل سال هم برای گرمایش و هم برای سرمایش مورد استفاده قرار میگیرند سالی دوبار به سرویس کامل و اساسی نیاز دارند .

لازم به ذکر است سرویس باید قبل از شروع به کار مجدد انجام شود . برای مثال بهترین زمان برای کولر هایی که فقط از سیستم سرمایشی آن استفاده میشود ماه آخر زمستان تا نهایت ماه دوم بهار باشد و کولر هایی که هم از سرمایش و هم از گرمایش آن استفاده میشود قبل از تغییر مود آن باید سرویس کامل شوند.

سرویس کولر گازی در شمال تهران

برای تعمیر و سرویس کولر گازی در غرب تهران با ما تماس بگیرید

سوال اصلی اینجاست چقدر سرویس سالیانه در راندمان کاری کولرگازی موثر است ؟ پاسخ سوال بسیار ساده است !

در سرویس کامل کولرهای گازی پنل داخلی و فیلتر ها کاملا با مواد مخصوص شسته میشود فن داخلی باز میشود و کاملا شسته میشود برد دستگاه که قطعه ای حساس بوده خاک گیری میشود . حوضچه دستگاه و لوله درین دستگاه هم جرم ضدایی میشود. کندانسور خارجی که وظیفه خنک کردن موتور را دارد از داخل و بیرون کاملا شسته میشود بعد از شست و شوی کامل پنل داخلی و کندانسور خارجی و مونتاژ قطعات باز شده ، به سراغ تست نهایی دستگاه میرویم .

ولتاژ برق ورودی دستگاه چک میشود . مقدار فشار گاز دستگاه چک میشود . مقدار جریان مصرفی یا آمپر موتور دستگاه چک میشود . ظرفیت خازن موتور و فن خنک کننده کندانسور چک میشود . سرما یا گرمای خروجی پنل دستگاه با دماسنج چک میشود . عمل کرد سنسور ها مورد برسی قرار میگرند .

بعد از تست کلی دستگاه و صحت کار آن دستگاه به مشتری تحویل داده شده و ابهامات و سوالات مشتری پاسخ داده میشود .

بعد از تحویل دستگاه از تکنسین و بعد از استفاده از آن به جواب خود میرسید که چقدر سرویس دوره ای و اصولی کولرگازی موثر است .

لازم به ذکر است مصرف برق دستگاه بسیار پایین آمده و با پایین آمدن آمپر مصرفی و کم شدن گرمای سیستم عمر قطعات برقی افزایش میابد .

سرویس کولر گازی در شرق تهران

سرویس کولرگازی در جنوب تهران

سرویس کولر گازی در جنوب تهران و محاسن آن

خیلی از مشکلات به وجود آمده برای سیستم تهویه مطبوع یا کولرگازی بخاطر فراموشی یا نادیده گرفتن سرویس های دوره ای می باشد . برای مثال شسته نشدن کندانسور بیرونی دستگاه و کثیف بودن آن در تابستان موجب اخلال در خنک شدن موتور دستگاه میشود و در نهایت باعث فشار بسیار زیاد به موتور دستگاه میشود که در طولانی مدت باعث سوختن موتور دستگاه شده و هزینه سنگینی برای مصرف کننده دارد . یا تمیز نبودن اواپراتور داخلی و فیلتر ها در زمستان و در مود گرمایشی رادمان دستگاه افت شدیدی دارد و مصرف کننده گرمای مطلوبی را از دستگاه دریافت نمی کند .

یکی از مشکلاتی که سرویس به موقع دستگاه آن را خود به خود حل میکند آبریزی پنل داخلی است

آبریزی پنل دستگاه از جمله مشکلاتی است که به وفور در تابستان با آن برخورد میکنیم . سرویس به موقع دستگاه باعث تمیزی سیستم حوضچه و لوله های خروج آب میشود و مصرف کننده به مشکل آبریزی بر نخواهد خورد .

سرویس کولر گازی در شرق تهران

چرا سرویس کولر گازی خود را در شرق تهران را به کیان سرویس بسپاریم ؟

کیان سرویس با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در تعمیر ، سرویس و نگه داری تهویه مطبوع در حال خدمت رسانی به مشتریان خود است و ما بهترین تکنسین ها و سرویس کاران با تجربه را برای شما گرد هم آوردیم .

تمامی تکنسین ها و سرویسکاران ما مدرک فنی و حرفه ای در شاخه مربوط به تخصص خود را دارا می باشند و حداقل ۴ سال تجربه کاری خود را برای ما احراز کردند .

خدمات ما با ارائه فاکتور رسمی بوده و تمامی خدمات ما با ۳ الی ۱۲ ماه گارانتی کتبی بوده و در صورت هر گونه مشکل و یا نارضایتی مشتری تکنسین مجددا در محل حضور پیدا کرده و مشکلات و ابهامات را برطرف میکند .

سرویس کولر گازی در شرق تهران

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *