دستگاه به صورت کامل تست شده و صحیح سالم تحویل شما خواهد گردید.

دستگاه شما توسط کارشناس بازدید و ایراد و هزینه خدمات به شما اعلام می گردد.

پس از تایید اطلاعات، کارشناسان در کمترین زمان به منظور هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست خود را به تنها از طریق تماس تلفنی ثبت نموده و منتظر مراجعه کارشناسان ما باشید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی یکی از وسایل خانگی پرکاربرد است که امروزه محبوبیت ویژه‌ای میان مردم دارد. استفاده شبانه‌روزی از این وسیله و نیاز مبرم هم‌وطنان عزیزمان به تعمیر ظرفشویی باعث شد تا این کار را در فهرست خدمات کیان سرویس قرار دهیم. تعمیرات ظرفشویی یکی از مواردی است که نیاز به تخصص بالایی دارد. به همین خاطر کیان سرویس به‌عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی تهران و سایر شهرهای ایران، تمرکز خود را روی آموزش تیم فنی تعمیرات ماشین ظرفشویی در انواع مدل‌ها قرار داده است.

داستان کیان سرویس از کجا شروع شد؟

داستان شکل‌گیری کیان سرویس به سال ۱۳۸۵ که در زمینه آموزش تعمیرات لوازم برقی شروع به کار کردیم، بازمی‌گردد. روند تکاملی موفقیت‌ها برآن شد که در کنار آموزش، به سمت تامین قطعات لوازم برقی خانگی مثل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و انواع یخچال فریزرهای خانگی پیش رویم.
بعد از پنج سال فعالیت صادقانه، کوله‌باری از تجربه‌های تخصصی در زمینه تعمیرات کسب شد که ما را به یکی از بهترین‌های کشور تبدیل کرد. تصمیم گرفتیم این تجربیات را با دیگران به اشتراک بگذاریم و این‌گونه بود که از سال ۱۳۹۰، تخصصی‌ترین دوره‌‌های آموزشی تعمیر لوازم خانگی توسط تیم ما برگزار شد.

سوالات متداول شما مشتریان

برای ثبت سفارش تعمیر ظرفشویی در منزل می‌توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا اینکه فرم درخواست اعزام کارشناسی را تکمیل کنید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از ۶۰ دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.
شرکت کیان سرویس، کلیه مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه‌های مربوطه و همچنین کد آیسیک را دارد و تحت نظارت سازمان اصناف ایران کار می‌کند. این شرکت در زمینه‌های مختلف مانند تعمیر ماشین ظرفشویی در همه مناطق تهران و همچنین تعمیر سایر لوازم برقی منزل فعالیت دارد.
آرامش و رضایت مشتری از اصول کیان سرویس است. درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام، انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل شما رسیدگی کنند.
کلیه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه کیان سرویس در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی و تعمیر سایر لوازم برقی شامل ۶ ماه ضمانت می‌شود. البته توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو، شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی گارانتی ندارند.
بله. همه کارشناسان این مرکز افراد متعهد و امینی هستند که کلیه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده‌اند. تعمیرکاران ما گواهی عدم سوء پیشنینه دارند و تست‌های روان‌شناسی مجموعه را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند.
در پایان کار و بعد از تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و برچسب گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب، مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.