دستگاه به صورت کامل تست شده و صحیح سالم تحویل شما خواهد گردید.

دستگاه شما توسط کارشناس بازدید و ایراد و هزینه خدمات به شما اعلام می گردد.

پس از تایید اطلاعات، کارشناسان در کمترین زمان به منظور هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست خود را به تنها از طریق تماس تلفنی ثبت نموده و منتظر مراجعه کارشناسان ما باشید.

تعمیر پکیج

در حال حاضر گرمایش بسیاری از خانه‌ها مخصوصا آپارتمان‌ها با پکیج تامین می‌شود. انواع پکیج‌ها به‌دلیل کارکرد مداوم و شبانه‌روزی ممکن است هرچند وقت یک‌بار با اختلال مواجه شوند. خرابی پکیج‌ها در روزهای سرد پاییز و زمستان زندگی را سخت می‌کند. به همین خاطر مجموعه کیان سرویس تعمیر پکیج را در فهرست خدمات خود قرار داده است و در سریع‌ترین زمان ممکن بعد از درخواست شما، فرایند اعزام نیرو و انجام تعمیرات را شروع می‌کند.

کلیه خدمات تعمیرات پکیج و آبگرمکن دیواری در کیان سرویس با بالاترین کیفیت و با استفاده از قطعات اورجینال هر برند عرضه می‌شود؛ ازهمین‌رو همه خدمات این مجموعه شامل ۶ ماه ضمانت است.

داستان کیان سرویس از کجا شروع شد؟

داستان شکل‌گیری کیان سرویس به سال ۱۳۸۵ که در زمینه آموزش تعمیرات لوازم برقی شروع به کار کردیم، بازمی‌گردد. روند تکاملی موفقیت‌ها برآن شد که در کنار آموزش، به سمت تامین قطعات لوازم برقی خانگی مثل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و انواع یخچال فریزرهای خانگی پیش رویم.
بعد از پنج سال فعالیت صادقانه، کوله‌باری از تجربه‌های تخصصی در زمینه تعمیرات کسب شد که ما را به یکی از بهترین‌های کشور تبدیل کرد. تصمیم گرفتیم این تجربیات را با دیگران به اشتراک بگذاریم و این‌گونه بود که از سال ۱۳۹۰، تخصصی‌ترین دوره‌‌های آموزشی تعمیر لوازم خانگی توسط تیم ما برگزار شد.

سوالات متداول شما مشتریان

برای ثبت سفارش تعمیر شوفاژ و پکیج در منزل می‌توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.
شرکت کیان سرویس، کلیه مدارک اعتبارسنجی از جمله مجوز رسمی اتحادیه‌های مربوطه و همچنین کد آیسیک را دارد و تحت نظارت سازمان اصناف ایران کار می‌کند. این شرکت در زمینه‌های مختلف مانند تعمیر شوفاژ و پکیج در همه مناطق تهران و همچنین تعمیر سایر لوازم برقی منزل فعالیت دارد.
آرامش و رضایت مشتری از اصول کیان سرویس است. درصورتی‌که نسبت به رفتار و تخصص تکنسین، هرگونه ابهام، انتقاد یا اعتراضی داشتید، فقط کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و این موضوع را با اپراتورهای ما در میان گذارید تا تیم پشتیبانی در لحظه به مشکل شما رسیدگی کنند.
کلیه قطعات تعویض‌شده توسط مجموعه کیان سرویس در زمینه تعمیرات شوفاژ و پکیج و تعمیر سایر لوازم برقی شامل ۶ ماه ضمانت می‌شود. البته توجه داشته باشید قطعات زینتی مانند کشو، شیشه و قطعات لاستیکی مثل خرطومی گارانتی ندارند.
بله. همه کارشناسان این مرکز افراد متعهد و امینی هستند که کلیه موارد سازمان‌های امنیتی و نظارتی را گذرانده‌اند. تعمیرکاران ما گواهی عدم سوء پیشنینه دارند و تست‌های روان‌شناسی مجموعه را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند.
در پایان کار و بعد از تست نهایی، تکنسین به شما فاکتور و برچسب گارانتی را تقدیم می‌کند. شما می‌توانید برای تسویه صورت‌حساب، مبلغ را به حساب مجموعه یا تکنسین واریز کنید.